Đački rođendan u biblioteci

Nakon kompletne restauracije objekta Narodne biblioteke "Dositej Obradović" , ovaj prostor u Gradskom parku postao je stecište brojne omladine, koja se najčešće fotografiše, koristeći kao pozadinu fasadu pomenutog objekta.

Osim toga, primećeno je da se prostor oko biblioteke koristi za modno fotografisanje kao i obeležavanje veridbi i poziranja u venčanicama, kao uvod u svadbena slavlja.

Prošle subote, nekoliko učenika jedne od novopazarskih osnovnih škola je ispred ulaza u zgradu Narodne biblioteke organizovalo rodjendan za svoja dva drugara.

Nakon saznanja o tom dogadjaju uprava biblioteke je  odlucila da iste učenike odnosno njih sedamnaestoro u utorak 08. 12. 2020. godine okupi na dečijem odeljenju biblioteke i napravi reprizu rodjendana uz tortu, knjige i besplatne članske kartice za korišćenje usluga biblioteke.

Radost i oduševljenje učenika se najbolje može očitati sa priloženih fotografija