Foto konkurs "Selfi sa knjigom"

Primetili smo da volite da pravite fotografije ispred zgrade Biblioteke. Tim povodom Narodna biblioteka "Dositej Obradović" u Novom Pazaru pokreće akciju "Selfi sa knjigom".

Pozivamo vas da napravite selfi ispred Biblioteke, ali ovaj put sa knjigom u ruci. Svako ko fotografiju pošalje na mail Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli. dobiće besplatnu godišnju članarinu, a najzanimljivije tri fotografije biće nagrađene posebno.

U skladu sa Zakonom o autorskim pravima učesnici moraju biti nosioci autorskih prava. Autori fotografija bez naknade ustupaju Biblioteci pravo na korišćenje poslatih fotografija u svrhu promocije akcije. Biblioteka će navoditi imena autora, ali se odriče odgovornosti u slučaju povrede autorskih prava od strane trećeg lica. Slanjem fotografija autori potvrđuju da se slažu sa navedenim uslovima.