Nagrađeni na likovnom konkursu "Moje naselje"

OBAVJEŠTENJE ZA JAVNOST

 

   Stručna komisija u sastavu:

1. Veselin Nišavić, akademski slikar

2. Ilda Kurbašić, akademski slikar

3. Amer Hodžić, akademski slikar

izabrala je najbolje radove u četiri kategorije na Konkursu likovnih radova za učenike osnovnih škola na temu: „Moje naselje“, i to:

 

I KATEGORIJA NAGRAĐENI

1. Fatima Tutić II-3, OŠ "Desanka Maksimović", Naselje Lug

2. Emina Nicević II-3, OŠ "Desanka Maksimović", Naselje Lug

3. Rejhan Hazirović I-2, OŠ "Vuk Karadžić", Naselje Šutenovac

 

II KATEGORIJA NAGRAĐENI

1. Elma Dautović IV-6, OŠ " Vuk Karadžić", Naselje Šutenovac

2. Bronja Ajlana III-2, OŠ "Jovan Jovanović Zmaj", Naselje Svojbor

3. Dženan Ibrahimović IV-2, OŠ "Rifat Burdžović Tršo"

 

III KATEGORIJA NAGRAĐENI

1. Nejla Trubljanin VI-4, OŠ "Vuk Karadžić", Trg Isa-beg, Prvomajska ulica

2. Mihajlo Ratković VI-4, OŠ "Bratstvo", Naselje Varoš mahala

3. Aljković Kenan V-5, OŠ "Stefan Nemanja", Naselje Bukreš

 

 IV KATEGORIJA NAGRAĐENI

1. Nejla Brničanin VII-2, OŠ "Bratstvo", Naselje Jošanica

2. Mihajlo Brajović VII-2, OŠ "Meša Selimović", Naselje Deževski put i

2. Ensar Šabanovski VIII-4, OŠ "Vuk Karadžić", Naselje Hadžet

3. Esma Salković VII-1, OŠ "Stefan Nemanja", Centar grada

 

   S obzirom da je na konkurs pristigao veliki broj radova, komisija je donijela odluku da se u sve četiri kategorije pohvale sljedeći radovi:

 

I KATEGORIJA POHVALJENI

1. Nadija Juković II-2, OŠ "Vuk Karadžić", Naselje Hadžet

2. Vojin Milošević II-4, OŠ "Bratstvo", Šetalište u Novom Pazaru

3. Nejra Šabotić I-2, OŠ "Vuk Karadžić", Gornji Šutenovac

4. Amin Balija I-3, OŠ "Vuk Stefanović Karadžić", Naselje Hadžet

5. Zehra Šahman II-7, OŠ "Vuk Karadžić", Naselje Rasadnik

6. Sara Biševac I-8, OŠ "Vuk Karadžić", Naselje Rasadnik

7. Omer Nicević II-3, OŠ "Desanka Maksimović", Naselje Lug

8. Sanel Dreković I-2, OŠ "Vuk Karadžić", Naselje Šutenovac

 

II KATEGORIJA POHVALJENI

1. Ajlina Bihorac IV-1, OŠ "Desanka Maksimović", Naselje Lug

2. Abdurahman Crnišanin III-2, OŠ "Rifat Burdžović Tršo"

3. Anesa Ibrahimović IV-4, OŠ " Rifat Burdžović Tršo", Naselje Jošanica

4. Ilma Dupljak III-2, OŠ "Ćamil Sijarić", Naselje Čukovac

5. Alić Emin III-2, OŠ " Jovan Jovanović Zmaj", Naselje Čerkez mahala

6. Malićević Amra III-2, OŠ " Jovan Jovanović Zmaj", Naselje Svojbor

 

III KATEGORIJA POHVALJENI

1. Lejna Belovođanin VI-4, OŠ "Stefan Nemanja", Naselje Parice

2. Dženisa Muratović VI-4, OŠ "Mur", Naselje Mur

3. Emina Fetahović, OŠ "Jovan Jovanović Zmaj", Naselje Hadžet

4. Hanan Rožajac V-1, OŠ "Rifat Burdžović Tršo", Naselje Ćeramidžinica

5. Sara Curić V-3, OŠ "Desanka Maksimović", Naselje Lug

6. Nezović Samed V-7, OŠ "Mur", Naselje Mur

7. Merima Šehović V-2, OŠ "Tršo", Naselje Šutenovac

 

IV KATEGORIJA POHVALJENI

1. Lemana Kolašinac VII-4, OŠ "Stefan Nemanja", Naselje Nadgrad

2. Elmedina Gudžević, OŠ "Vuk Karadžić", Centar grada

3. Almira Bajramović VII-1, OŠ "Bratstvo", Naselje Potok

 

   Uručivanje nagrada i pohvalnica će se održati u utorak, 11. aprila 2017. godine u 11 časova na dječijem odeljenju biblioteke.