Besplatni online kursevi za najvrednije čitaoce

Narodna biblioteka "Dositej Obradović" Novi Pazar je u saradnji sa ITAcademy za svoje najvrednije čitaoce obezbedila besplatne online kurseve za usavršavanje profesionalnih veština. Želimo da podržimo i nagradimo naše najvrednije čitaoce i zbog toga smo za njih obezbedili besplatne kurseve kako bismo im pomogli da postanu konkurentniji na tržištu i da svoje akademsko znanje prošire praktičnim veštinama koje su danas neophodne za rad.

U ponudi su bili sledeći besplatni online kursevi:

• Word
  • Excel
  • PowerPoint
  • Photoshop
  • Engleski jezik (nivo prilagođen predznanju polaznika)

Besplatne online kurseve će dobiti:

1. Semina Goruždić
  2. Selma Dolovac
  3. Radoslav Ravić
  4. Berna Mujezinović

Dobitnici će dobiti na poklon kod sa kojim će ostvariti pravo na besplatan online kurs. Nakon što dobijeni kod unesu na strani prijave dobiće na mejl sva potrebna uputstva za pohađanje izabranog online kursa.

Nadamo se da će i u narednoj godini biti redovni posetioci naše biblioteke i da će ulagati u svoje dodatno obrazovanje.