Donacija “Parking servisa” za biblioteku

Javno preduzeće “Parking servis” i Narodna biblioteka “Dositej Obradović” su na još jedan interesantan način obilježili Svjetski dan knjige i autorskih prava. Jedno od najfrekventijih parking mjesta u Gradskoj ulici će od danas prihod od parkiranja proslijeđivati biblioteci, radi kupovine novih knjiga.

“Svako ko se na ovom mestu u Gradskoj ulici u centru Novog Pazara bude narednih dana parkirao, svojim novcem od naplaćenih usluga parkiranja će doprinijeti kupovini knjiga za potrebe čitalaca Narodne biblioteke “Dositej Obradović”. Ovo je prilika da građane na lijep način podstaknemo da novac koji daju za parking, daju ustvari za knjige” – rekao je direktor “Parking servisa” Armin Mehović.

Ovo nije prvi put da “Parking servis” prihod o parkiranja ustupa nekoj gradskoj ustanovi. Nedavno su novac sakupljen sa jednog parking mjesta donirali sa za kupovinu posteljine za jedan vrtić.