Podela besplatnih članskih kartica četvrtacima OŠ "Halifa bin Zajed Al Nahjan"

Posle odgledanog dečijeg filma djaci prvaci O.Š. Halifa Bin Zajid dobili su besplatne članske kartice i ovu predivnu poruku.

Sada ste za nijansu stariji, pametniji i odgovorniji od vremena koje ste proveli do polaska u školu. Iskoristite školske dane da steknete što više znanja koje će vam trebati tokom života i samim tim vaš život učiniti lakšim i lepšim. Koristite slobodne trenutke da se družite i pomažete drugima kako biste imali što više lepih trenutaka za sećanje i stekli što više pravih, iskrenih prijatelja. To je najlepši deo detinjstva, a o tome ćete jednog dana pričati i svojoj deci. Slušajte svoje roditelje i učitelje, budite uvek otvoreni i iskreni prema njima jer će jedino tako moći da vam pomognu kada zatreba. Vaši roditelji i nastavnici i mi kao vaši bibliotekari – naša zajednička obaveza je da svakog dana brinemo o vama. Zato se svi zajedno trudimo da vaše škole i biblioteke budu što lepše, da vam bude prijatno kao kod kuće, da vam obezbedimo što bolje uslove za učenje . Trudimo se da budete srećni i bezbrižni, da živite u jednom lepom mestu, da učenje bude vaša jedina briga.