Categories
Takmičenje recitatora Važno obaveštenje Zavičajno odeljenje

Takmičenje recitatora

Spread the love

Narodna bibioteka “Dositej Obradović” organizuje takmičenje recitatora na zvaničnom sajtu ove ustanove. Pravo učešća imaju učenici osnovnih škola sa teritorije grada Novog Pazara, a takmičiće se u dve grupe. U prvu grupu spadaju učenici od prvog do četvrtog razreda, a u drugu učenici od petog do osmog razreda.Učenici će se takmičiti tako što će pesmu po izboru recitovati i video snimak iste poslati. Video snimci se mogu slati od ponedeljka, 6. aprila 2020. godine do četvrtka, 9. aprila 2020. godine na Viberu, broj:

U naslovu snimka navesti: ime i prezime, razred i osnovnu školu. U petak, 10. aprila 2020. godine, u 12 časova proglasiće se pobednici, koji će steći pravo na besplatno članstvo u biblioteci za 2021. godinu, a kao poklon će dobiti po jednu zanimljivu knjigu. Takmičenje će se nastaviti svake naredne nedelje, a video snimci ce biti objavljivani na sajtu biblioteke.

Video snimke slati uz saglasnost roditelja do ČetvrTka, 9. aprila 2020. u 12 časova.

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *