Categories
Takmičenje recitatora Zavičajno odeljenje

Treći krug takmičenja recitatora

Spread the love

Takmičenje recitatora će se nastaviti i narednih nedelja sve do kraja vanrednog stanja u dve kategorije:

• PRVA KATEGORIJA – DECA OD I DO IV RAZREDA
  • DRUGA KATEGORIJA – DECA OD V DO VIII RAZREDA

Učenici se mogu takmičiti tako što će pesmu po izboru recitovati pred kamerom telefona i taj video snimak poslati na Viber broj: 064 826 04 31

Video snimke slati od ponedeljka, 20. aprila, radnim danima do 15 časova, do  četvrtka, 23. aprila 2020. godine do 12 časova.
U sledećim krugovima  konkursa mogu uzeti učešće i deca koja su već jednom učestvovala, ali sa nekom drugom pesmom (po slobodnom izboru).

U naslovu snimka navesti:  ime i prezime, naziv škole i razred.
Pobednici stiču pravo na besplatnu članarinu za narednu godinu, a kao poklon dobijaju i knjigu,koju će moći da podignu, kao I da se učlane (produže članariju) nakon završetka vanredne situacije,odnosno početkom redovnog rada Biblioteke.

Snimci će biti objavljivani na sajtu biblioteke i zvaničnoj fejsbuk stranici Narodna biblioteka “DositejObradović”, mogu ih slati isključivo roditelji. Slanjem snimka daje se saglasnost za objavljivanje istih na pomenutim stranicama.

SREĆNO!!!

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *