Predstavljamo učesnike takmičenja recitatora "Zavičaj se čuva pjesmom" za 2021. godinu

 Proglašenje pobednika i dodela nagrada održaće se u petak 28. maja 2021. godine u 11.00 časova na platou ispred biblioteke. Svi učesnici su obavezni doći. Srećno!

 

I kategorija

 

  1. Sara Tutić, I 5, OŠ Rifat Burdžović Tršo  https://youtu.be/k7gja__0tp0
  2. Fatma Starčanin, III, OŠ Bratstvo  https://youtu.be/u7zXYpgAbpI
  3. Merjem Džanković, III, OŠ Stefan Nemanja  https://youtu.be/S8Z5ayRdWA4
  4. Emira Habibović, III, OŠ Bratstvo https://youtu.be/hqKPJRrTGbs
  5. Kadir Nišić, III, OŠ Bratstvo https://youtu.be/79G7fzjjNac
  6. Jamin Taraniš, III, OŠ Bratstvo  https://youtu.be/T_9Tl6mVUhA
  7. Hatidža Divanefendić, III, OŠ Bratstvo  https://youtu.be/SmBrEyvBu4I
  8. Fatma Kolić, III, OŠ Bratstvo   https://youtu.be/_zi5oXxlEyY
  9. Ajna Kapetanović, III, OŠ Bratstvo  https://youtu.be/Sy9eSe5xgCQ
  10. Merva Draževičanin, III, OŠ Bratstvo  https://youtu.be/HmZpFhsRjdA
  11. Zeid Murić, III, OŠ Bratstvo  https://youtu.be/BgKxTSmmJGE
  12. Fatima Elfić, II, OŠ Stefan Nemanja  https://youtu.be/OhkYkn4b2nI
  13. Aiša Camović, II, OŠ Stefan Nemanja  https://youtu.be/dK1SFyvMtiU
  14. Emina Nikšić, II, OŠ Stefan Nemanja  https://youtu.be/v3FQNFxYBW8
  15. Lejla Hadžimuratović, II, OŠ Stefan Nemanja  https://youtu.be/VDEOAAx0CaA
  16. Nadija Zuković, II, OŠ Stefan Nemanja  https://youtu.be/cMk2JN-rA70
  17. Elma Krlic, III, OŠ Desanka Maksimović  https://youtu.be/HaafN-3Q8Dk
  18. Asifa Dolićanin, III, OŠ Desanka Maksimović  https://youtu.be/zh2uiGRHJRE
  19. Nađa Mumdžić, III, OŠ Desanka Maksimović  https://youtu.be/5H1xyWyLg5c
  20. Emina Jerebičanin, III, OŠ Desanka Maksimović https://youtu.be/E11aGa2mlR8
  21. Lejla Suljković, II, OŠ Dositej Obradović  https://youtu.be/otpwj63a96U
  22. Ana Radovanović, II, OŠ Dositej Obradović  https://youtu.be/lpw_1Dx8djk
  23. Emela Muratović, III, OŠ Avdo Međedović  https://youtu.be/wy5bSSO-ChY
  24. Sinan Ljajić, III, OŠ Avdo Međedović  https://youtu.be/4MLClu1pLMQ
  25. Amila Muratović, III, OŠ Avdo Međedović  https://youtu.be/DxF96jSj778
  26. Merjem Dolovac, III, OŠ Avdo Međedović  https://youtu.be/Zu2_O9O3Zh4
  27. Dina Škrijelj, II, OŠ Halifa bin Zaid Al Nahjan  https://youtu.be/Ap35OiszgaY
  28. Hulija Murić, III, OŠ Halifa bin Zaid Al Nahjan  https://youtu.be/1zFcaO_uYy8
  29. Sumeja Škrijelj, I, OŠ Halifa bin Zaid Al Nahjan  https://youtu.be/j1M71UpRiFc
  30. Uma Nikšić, ll, OŠ Desanka Maksimović  https://youtu.be/NdwqDvl75MU
  31. Sara Fejzović, II, OŠ Desanka Maksimović  https://youtu.be/hA3fKgD7MJM
  32. Samra Šehović, III, OŠ Avdo Međedović  https://youtu.be/ZSec89gI574
  33. Fatma Tutić, III, OŠ Avdo Međedović https://youtu.be/rOXTUPl8j7Q
  34. Merva Košuta, II, OŠ Desanka Maksimović  https://youtu.be/SvUUSTfHt3k
  35. Merjem Koca, III, OŠ Avdo Međedović  https://youtu.be/lV4i2pW73Lk
  36. Amina Hamidović, III, OŠ Avdo Međedović  https://youtu.be/N6XL07UJ0d8
  37. Lejla Hadžifejzović, II, OŠ Bratstvo  https://youtu.be/zJiVuOkqgnY
  38. Mustafa Muratović, III, OŠ Stefan Nemanja  https://youtu.be/GbwDCyg8L-U
  39. Omar Dazdarević, III, OŠ Stefan Nemanja  https://youtu.be/lmyQnpvFVR8
  40. Emina Kolašinac, I, OŠ Bratstvo  https://youtu.be/-vU6herV8S8
  41. Belma Gorčević, I, OŠ Bratstvo  https://youtu.be/OrcBjDAqRtQ
  42. Melina Avdić, I, OŠ Bratstvo  https://youtu.be/j4JyFJWkGAU
  43. Merjem Selek, I, OŠ Avdo Međedović  https://youtu.be/8V1S0CNgtkM
  44. Sulejman Paučinac, I, OŠ Bratstvo  https://youtu.be/j2RjSSaTEc0
  45. Nejla Nicević, I, OŠ Bratstvo  https://youtu.be/79-JXFh6mCw
  46. Mehmed Dolićanin, II, OŠ Desanka Maksimović  https://youtu.be/9VX2N-vlVWo
  47. Berin Žigović, I, OŠ Vuk Karadzić  https://youtu.be/y-pgWE7DEWM
  48. Lejla Međedović, II, OŠ Bratstvo  https://youtu.be/sP06Q4nal7M
  49. Hristina Jeremić, I, OŠ Rastko Nemanjić  https://youtu.be/rZdpLfR6CT8
  50. Halima Dupljak, I, OŠ Jovan Jovanović Zmaj  https://youtu.be/FpeG-tLEWiA
  51. Hadžera Hadžimujović, II, OŠ Jovan Jovanović Zmaj  https://youtu.be/5jjE8fTHvU0
  52. Hana Nailović, I, OŠ Vuk Karadžić  https://youtu.be/01l-uwm67W0
  53. Belma Bačevac, I, OŠ Vuk Karadžić  https://youtu.be/1ZAsKYAA3cs
  54. Ajna Vučelj, I, OŠ Vuk Karadžić  https://youtu.be/Ry1GjEX2vUE
  55. Emel Vučelj, I, OŠ Vuk Karadžić  https://youtu.be/oH0NW84NWvA
  56. Dalila Smailagić, I, OŠ Vuk Karadžić  https://youtu.be/oV7pBTos8BQ
  57. Kanita Dervišević, I, OŠ Vuk Karadžić  https://youtu.be/DR8M-I7W81k
  58. Ajša Šaljić, III, OŠ Bratstvo  https://youtu.be/oBqQo4xehT0
  59. Hena Šehović, II, OŠ Desanka Maksimović  https://youtu.be/2A852ps385Q
  60. Berina Međedović, II, OŠ Bratstvo  https://youtu.be/lF841lni__g
  61. Emir Omerović, III 4, OŠ Vuk Karadžić  https://youtu.be/Nh77JyVczrs
  62. Selma Kačar, III 4, OŠ Vuk Karadžić  https://youtu.be/e2RUaPUcf-I
  63. Amina Juković, III, OŠ Vuk Karadžić  https://youtu.be/PQ_U7qUr87A
  64. Albin Žigović, I, OŠ Vuk Karadžić  https://youtu.be/meU_JAjfo5w
  65. Emina Avdić, II, OŠ Bratstvo  https://youtu.be/XYp0L0Koq40
  66. Nizama Bejtović I, OŠ Vuk Karadžić  https://youtu.be/unpvEhGVbwM
  67. Merjem Tutić, I, OŠ Bratstvo  https://youtu.be/9HkysxtZARw
  68. Maša Jovanović, II, OŠ Bratstvo  https://youtu.be/gkA1lrfg8hk
  69. Zulejha Šušević, II, OŠ Desanka Maksimović  https://youtu.be/fmAZjSX-CiU
  70. Ajla Ramadani, II, Jovan Jovanović Zmaj  https://youtu.be/ss2bcUVEndc
  71. Sarah Crnišanin, I, OŠ Bratstvo  https://youtu.be/ALwS-xqILIA
  72. Nadija Ljajić, I, OŠ Bratstvo  https://youtu.be/X57K0Pey89o
  73. Ajlina Torbić, I, OŠ Bratstvo  https://youtu.be/hccQU8k1wAk
  74. Esma Halilović, II, OŠ Halifa bin Zaid Al Nahjan  https://youtu.be/dzh95pOZbs8
  75. Hatidža Fijuljanin, II, OŠ Halifa bin Zaid Al Nahjan  https://youtu.be/1h6R3FcMrsw
  76. Dina Zoranić, II, OŠ Desanka Maksimović  https://youtu.be/cN-hpRI2sgM
  77. Nađa Nikšić, I, OŠ Bratstvo  https://youtu.be/MxPwJyzXug0
  78. Lahina Marukić, II, OŠ Stefan Nemanja  https://youtu.be/R2iCzlwO3n0
  79. Nejla Aljković, II, OŠ Stefan Nemanja  https://youtu.be/P5LEtGpJUrA
  80. Sara Župić, II, OŠ Stefan Nemanja  https://youtu.be/gS49Or7ZZXQ
  81. Lemana Rebronja, I, OŠ Bratstvo  https://youtu.be/cxCIM9fB00U
  82. Lana Pejčinović, I, OŠ Halifa bin Zaid Al Nahjan  https://youtu.be/Ry_nFZ6tFI4

 

 

II kategorija

 

  1. Šejla Trtovac, IV, OŠ J J Zmaj  https://youtu.be/o9AJ5cgw66k
  2. Ajša Malić, IV, OŠ Desanka Maksimović  https://youtu.be/WVetwUvdfPU
  3. Meleka Koca, IV, OŠ Stefan Nemanja  https://youtu.be/Urs5pvoozGI
  4. Sara Džogović, VI, OŠ Avdo Međedović  https://youtu.be/lR2jZk9weT4
  5. Esma Ličina, VI, OŠ Ćamil Sijarić  https://youtu.be/a-_epUa_UcI
  6. Ajeta Osmanović, VI, OŠ Ćamil Sijarić  https://youtu.be/x57MnmbwQvQ
  7. Amina Ristić, Vl, OŠ Vuk Karadžić  https://youtu.be/RL5lLfshwbw
  8. Fatma Mujović, IV, OŠ Đura Jakšić  https://youtu.be/AYro6kfJx7Q
  9. Hena Kurbašević, IV, OŠ Đura Jakšić  https://youtu.be/pXOAEfKgqVY
  10. Milica Bijorac, VI, OŠ Rastko Nemanjić  https://youtu.be/nhUXuyo5BZY
  11. Elmir Pružljanin, Vl, OŠ Halifa bin Zaid Al Najhan https://youtu.be/LoPAyhK2_7E
  12. Ajna Camović, V, OŠ Ćamil Sijarić  https://youtu.be/2K4swY_Fb2w
  13. Fetić Ajna, IV, OŠ Stefan Nemanja  https://youtu.be/Yk-cE-FEUB0
  14. Merva Džemić, IV, OŠ Stefan Nemanja  https://youtu.be/9KNcRVt6pFE
  15. Kerim Garčević, IV, OŠ Desanka Maksimović  https://youtu.be/-ZHd42_HYC8
  16. Darija Ugljanin, IV, OŠ Desanka Maksimović  https://youtu.be/JrmU4y7kfW8
  17. Amsal Gudžević, IV, OŠ Dositej Obradović  https://youtu.be/8m3UtS9y5gw
  18. Anisa Emrović, IV, OŠ Đura Jakšić  https://youtu.be/e2ZkTyhenEY
  19. Kaja Dobrić, VI, OŠ Rifat Burdžović Tršo  https://youtu.be/m3SZPU7zCI4
  20. Kanita Sejdović, VI, OŠ Ćamil Sijarić  https://youtu.be/SFb0bZWcA0o
  21. Ajla Avdibašić, VI, OŠ Ćamil Sijarić  https://youtu.be/LSl2N6UnBjw
  22. Sajma Hodžić, VI, OŠ Ćamil Sijarić  https://youtu.be/9uOugWSO6fg
  23. Selima Hasanović, V, OŠ Ćamil Sijarić  https://youtu.be/VdmIXga-hIw
  24. Sureja Suljović, IV, OŠ Stefan Nemanja  https://youtu.be/Dlstsx8wWms
  25. Ajna Šušević, VI, OŠ Avdo Međedović  https://youtu.be/cPWMfnriQkU

 

 

III kategorija

 

  1. Hamed Pljakić, VII, OŠ Avdo Međedović   https://youtu.be/YYws6aTj_3M
  2. Adna Isović, VII, OŠ Avdo Međedović  https://youtu.be/_gUlTB1-JG0
  3. Selma Jašarević, VII, OŠ Avdo Međedović  https://youtu.be/9cp2LWbL-Bo
  4. Almedina Grišević, VII, OŠ Avdo Međedović  https://youtu.be/ubqeougxGds
  5. Taida Mulić, VIII, OŠ Ćamil Sijarić  https://youtu.be/AuKGiwPFySg
  6. Lejla Ibrović, VIII, OŠ Vuk Karadžić  https://youtu.be/MzbyU2Wfy18
  7. Dalila Sinanović, VII, OŠ Desanka Maksimović  https://youtu.be/Roc9iXbIVac
  8. Bakir Hadžić, VII, OŠ Bratstvo  https://youtu.be/lLIAtasLzGI
  9. Ajša Murtezić, VIII, OŠ Desanka Maksimović  https://youtu.be/g2TJ8NGv63A
  10. Ajša Mušić, VIII, OŠ Avdo Međedović  https://youtu.be/3rYRwxi7tNU
  11. Dina Hasanović, VIII, OŠ Ćamil Sijarić  https://youtu.be/Is-GdAOVP9g