Drugi krug takmičenja recitatora

Takmičenje recitatora će se nastaviti i narednih nedelja sve do kraja vanrednog stanja.

Učenici se mogu takmičiti tako što će pesmu po izboru recitovati pred kamerom telefona i taj video snimak poslati na Viber broj: 0648260431

Video snimke slati od ponedeljka, 13. aprila, radnim danima do 15 časova, do četvrtka, 16. aprila 2020. godine do 12 časova.

U sledećim krugovima konkursa mogu uzeti učešće i deca koja su već jednom učestvovala, ali sa nekom drugom pesmom (po slobodnom izboru).

U naslovu snimka navesti: ime i prezime, naziv škole i razred.

Pobednici stiču pravo na besplatnu članarinu za narednu godinu, a kao poklon dobijaju i knjigu.

Snimci će biti objavljivani na sajtu biblioteke, mogu ih slati isključivo roditelji. Slanjem snimka daje se saglasnost za objavljivanje istih na bibliotečkom sajtu i zvaničnoj facebook stranici biblioteke.

Srećno!