Raspisan konkurs za književnu nagradu “Ismet Rebronja”

Narodna biblioteka ,,Dositej Obradović” Novi Pazar raspisuje konkurs za književnu nagradu u obasti poezije za prethodnu godinu.
Književna nagrada lsmet Rebronja
Konkurs
Za najbolju knjigu poezije, prvo izdanje, objavljenu па srpskom, crnogorskom, bosanskom i hrvatskom jeziku, u periodu od 1. januara 2023. do 31. decembra 2023. godine.

Knjigu poezije (u PDF formatu), adresu i bгој telefona autora poslati nа mejl adresu:
zavicajno@biblioteka-np.org.rs sa naznakom ,,Za Književnu nagradu lsmet Rebronja”, najkasnije
do 15. aprila 2024. godine.

Žiri ćе uzeti u obzir prijave pristigle do 15. aprila 2024. godine, kao prvo izdanje knjige objavljene u 2023. godini.

Književna nagrada se sastoji od plakete i novčanog iznosa, а bićе dodijeljena 17. maja 2024.godine u prostorijama Narodne bibioteke ,,Dositej Obradović” Novi Pazar.